Сайт исполкома сообщил об ОПГ с участием Сергея Вальтера

6
194
просмотров

На официальном сайте Мелитопольского городского совета, исполнительного комитета появилось новое сообщение об городском голове Сергее Вальтере. 

Без цензуры, на языке оригинала делимся с нашими читателями.

Підозрюваним повідомлено про завершення досудового розслідування.
Про це повідомив заступник начальника управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури Станіслав Туровський.

«Правоохоронними органами Запорізької області знешкоджено злочинне угруповання з корумпованими зв’язками, до складу якого входили 5 осіб, у тому числі Мелітопольський міський голова та два його заступники», – сказав він.

Станіслав Туровський зазначив, що вказані особи упродовж 2011 – 2012 років вимагали і отримували хабарі від керівників підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування. «Загальну сума хабарів становить понад 1,5 млн грн», – повідомив прокурор.

За його словами, наразі стосовно усіх членів організованого злочинного угруповання судом обрано різні запобіжні заходи. Під час розслідування на майно підозрюваних накладено арешт.

«На даний час у справі підозрюваним та їх захисникам вже повідомлено про завершення досудового розслідування, а також надано доступ до матеріалів справи», – зазначив Станіслав Туровський.

Додатково: Вказані особи підозрюються за статтями ч.4 ст. 358 КК України (використання завідомо підроблених документів), ч.1.ст.384 (завідомо неправдиві показання під час проведення досудового слідства), ч.4. ст.368 (хабар), ч.2 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом), ст.28 ч.1.ст366 (посадове підроблення), ст.28 ч.1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень).

Хід розслідування у кримінальному проваджені перебуває на контролі Генеральної прокуратури.

За інформацією прес служби прокуратури Запорізької області http://zap.gp.gov.ua

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

6 КОММЕНТАРИИ

    • И что сделал? Коммуналку развалил? Наркоту и проституцию крышевал. Точно уж…что-то делал. Для своего кармана

    • Да нет, спасибо, я больше хочу, что б уголовники Вальтера запугивали предпринимателей гороода. А то ж никогда не знаешь, не понравится что-то и он как натравит на тебя свою шайку…

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here