Ворог хвиля за хвилею атакує наш інформаційний простір різноманітними фейками

Щодня з’являються чергові варіації повідомляє Генштаб України.

3
412
просмотров

УВАГА! УВАГА! УВАГА! Ворог хвиля за хвилею атакує наш інформаційний простір різноманітними фейками. Щодня з’являються чергові варіації, що нібито:

▪️ керівництво України залишило країну або підписало договір про капітуляцію

▪️ населення захоплених міст зустрічає російських окупантів як «визволителів»

▪️ розмови та месенджери громадян прослуховуються українськими спецслужбами за правилами «військового часу»

▪️ інші нісенітниці

Правда лише одна: ворог несе втрати і намагається посіяти серед нас паніку! Ми спростовуємо ці та інші фейки щодня і продовжимо це робити. Але прохання й до користувачів соцмереж: перед репостом і поширенням будь-якої інформації перевірте, будь ласка, чи була вона оприлюднена на одному з офіційних джерел. Адже всі важливі для державної безпеки заяви оперативно публікуються на сторінках державної влади та силових структур! Ось перелік цих ресурсів для перевірки:

🔹 Офіс Президента України Фейсбук: https://www.facebook.com/president.gov.uaТелеграм: https://t.me/OP_UA🔹 Верховна Рада УкраїниФейсбук: https://www.facebook.com/verkhovna.rada.ukraineТелеграм: https://t.me/verkhovnaradaukrainy🔹 Кабінет Міністрів України Фейсбук: https://www.facebook.com/KabminUA Твіттер: https://twitter.com/Kabmin_UA🔹 Служба безпеки УкраїниФейсбук: https://www.facebook.com/SecurSerUkraineТелеграм: https://t.me/SBUkr🔹 Міністерство оборони України Фейсбук: https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA Твіттер: https://twitter.com/defenceu🔹 Генеральний штаб Збройних сил України Фейсбук: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua Твіттер: https://mobile.twitter.com/GeneralStaffUA🔹 Міністерство внутрішніх справ УкраїниФейсбук: https://www.facebook.com/mvs.gov.ua Телеграм: https://t.me/mvs_ukraine🔹 Державна прикордонна служба УкраїниФейсбук: https://www.facebook.com/DPSUkraine Твіттер: https://twitter.com/DPSU_ua

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Зачем этот перечень фейкомётов? Хотя…
    Смотрим Россию-24, начинаем сравнивать и думать!

  2. Да уж,офис президента несёт такую пургу,что на голову не натянешь! Но это не фейк? Зе рассказывает,что оказывается все 8 лет они никого не обстреливали,а только любили и уважали. Это точно не фейк?!

  3. Есть в Мелитополе и предатели – Валера Анненков. Дайте в рыло этой твари, оно ненавидит Украину.

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here