Веселих Різдвяних свят і щасливого Нового року!

Благочинний Мелітопольського району, Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Митрофорний протоієрей Ігор Маркович вітає з Різдвом Христовим.

0
145
просмотров
Веселих Різдвяних свят і щасливого Нового року!

Сповнені почуттям радості, зігріті добротою і душевним теплом, в ці зимові новорічні дні ми в очікуванні величної події – народження Христа. Новорічно-Різдвяні свята вселяють в наші серця надію на краще, на здійснення найбільш заповітних бажань, помислів і задумів, додають сил і наснаги та укріплюють нашу віру.
Святкової пори, збираючись на Святвечір великою родиною, в колі дорогих нашому серцю людей, ми з покоління в покоління, з року в рік, прославляючи народженого Ісуса Христа в прадідівській коляді з особливим духовним піднесенням свято зберігаємо і передаємо християнські звичаї та народні традиції.
Наповнені радістю різдвяного торжества, з вірою у мирне майбутнє української держави, процвітання нашого міста та добробуту його мешканців, проводжаємо старий рік. Рік, що минає, був непростий і нелегкий, але щедрий на добрі справи та успіхи, насичений важливими та знаковими подіями, рік наполегливої праці, рік викликів та перемог. Прийдешній рік знову поставить перед нами нові виклики, на які ми, завдяки згуртованості, небайдужості та відповідальності, спільно об’єднавши зусилля, гідно зможемо відповісти та звершити ще більше добрих справ. Безмежна вдячність українським воїнам, які захищаючи незалежність, свободу і цілісність нашої країни, запалюватимуть Різдвяну свічу не в колі рідних і друзів, а на передовій, в холодних окопах. В час, коли на небі зійде Різдвяна зоря, помолімося за тих, кого немає з нами та за Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну. Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком і величними, світлими та радісними святами Різдва Христового! Нехай проміння Вифлиємської Зорі осяє наші душі й серця світлом миру, єдності та братолюбства. Хай Різдво Христове утверджує віру в нашу перемогу, кріпить наше місто добром, злагодою та достатком, об’єднює та надихає на нові звершення, починання і здобутки для розбудови України та Української Православної церкви.
Веселих Різдвяних свят і щасливого Нового року!
Христос рождається! Славімо Його!

‌З повагою, благочинний Мелітопольського району, Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Митрофорний протоієрей Ігор Маркович.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here