В полях Запорожской области продолжается «прокурорский беспредел и открытое рейдерство», – адвокат

2
1778
просмотров

Как сообщается, давление на бизнес в Васильевском районе набрало особо ужасающих форм, рейдерство в полях при участии правоохранителей продолжается.

«Прямо зараз прокурор Василівського відділу прокуратури Басік Олександр Вікторович, обдзвонює фермерів , щоб ті надали йому комбайн для незаконного збирання врожаю на земельних ділянках , які орендує наш клієнт .

Усвідомлюючи явну незаконність своїх дій та неможливість в правовому полі зупинки наших комбайнів , Басік О.В. вже іде шляхом явного неприхованого рейдерства . Він намагається зібрати чужий врожай без жодних підстав, чим вчиняє низку тяжких і особливо тяжких злочинів.Всі , хто будуть надавати йому допомогу в його незаконних діях , сядуть разом з Басіком О.В. на лаву підсудних»,  – сообщил на своей странице в Facebookадвокат Станислав Гришин 8 июля.

Прямо зараз прокурор Василівскього відділу прокуратури Басік Олександр Вікторович , обдзвонює фермерів , щоб ті надали…

Posted by Stanislav Gryshyn on Monday, July 8, 2019

Как ранее заявил правозащитник, его клиент стал жертвой «прокурорского беспредела», а именно –  прокурора Васильевского району Басика Александра. Как сообщается, с 2006 года клиент арендует земельные участки, вовремя и в полном объёме рассчитывается с пайщиками. С 2019 года прокурор решил заблокировать сбор урожая.

«Прокурор Басік вирішив в 2019 році заблокувати збирання врожаю. Здіснює рейди по полях, як тількиклієнтвиганяєтехніку на поле. Ставить свійособистийавтомобільпід комбайн і називаєцюслідчудію «оглядомтехніки». Прокурор при цьому не надаєухвали про накладенняарешту на ділянкучиврожай», – сообщил адвокат.

На днях история перетекла в настоящий блокбастер с погонями по полях.

«4 липня 2019 року ввечері прокурор Басік, перебуваючи у попередній змові з заступником начальнику Дніпрорудненського відділу намагався зробити провокацію. Так, заступник начальника райвідділку намагався запевнити фермера у тому, щоб той косив власний врожай вночі , коли не патрулює поліція . Фермер звісно не став співпрацювати з «новим другом». І ввечері, коли залишав поле, побачив особистий транспорт прокурора разом з Басіком перед полем! Причини свого нічного перебування на полі прокурори пояснити так і не змогли . А в кущах разом з прокурорами перебував особовий склад райвідділку разом з тим самим заступником, оперативними співробітниками зі зброєю на двох машинах.

Також сьогодні, 05.07.2019, слідча суддя відмовила в задоволенні клопотання про накладення арешту на техніку . Дякую суду за принципову позицію в протидії рейдерству з боку прокурору района», — написал Станислав Гришин.

На фото прокурор Басик ночью во время описания техники

К слову, в конце июня в Запорожье предприниматели назвали своих главных «обидчиков». Так, состоялся круглый стол при участии представителей запорожского бизнеса по инициативе общественной организации Бизнес-Союза “Порада”. Как сообщил присутствующий там депутат Запорожского областного совета, адвокат Ярослав Гришин – главный враг запорожского бизнеса – прокурор Запорожской области Валерий Романов, который сформировал в городе коррупционную структуру.

Напомним, 21 июня под стенами Запорожской облпрокуратуры собрались нескоько сотен людей на митинг против коррупции и беспредела прокурора Валерия Романова и его зама Василия Кармана. Организаторами встречи выступили депутат Запорожского облсовета Ярослав Гришин и депутат Запорожского горсовета Михаил Прасол. Они уже продолжительное время сообщают о неэффективной деятельности облпрокурора.

«Черговий раз закликаємо керівництво звільнити цих парашутистів та притягти їх до відповідальності за дахування грального бізнесу, наркотиків, спирту та притонів; системний тиск на бізнес та вимагання хабарів; політичний тиск на опонентів, що закінчуються виправдовувальними вироками», – сообщил тогда на митинге Михаил Прасол.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Правоохранители блокируют работу техники хитрожопых фермеров которые хотят собрать урожай на полях которые пренадлежат пос совету и не заключили договора и не платят налоги. Охамели…

  2. А феремера все честные как слеза ребенка. И все их земли это кпорная работа 24/7. А налоги все уплачены до копейки. что ж морда тогда у нас 500% минимум?Такой бизнес?

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here