В “Ощадбанке” “вымогают” деньги за бесплатную услугу

В государственном банке отказались переводить абонента в "Нефтегаз".

0
111
просмотров

Жительница Мелитополя решила помочь матери перейти на нового поставщика газа. Свой выбор остановили на государственном “Нефтегазе”. И решили пройти процедуру в государственном же “Ощадбанке”. Ведь там эта услуга должна быть бесплатной.

Но, увы, в государственном банке потребовали оплатить 30 грн за страховку. Но ни женщина, ни ее пожилая мать в страховке от “Ощадбанка” не нуждались. А без ее оформления в государственном банке отказались выполнять свою работу.

В самом “Нефтегазе” отмечают, что “Ощадбанк”, “Пумб” и Приват24 являются их партнерами, поэтому должны помогать потребителям, которые изъявили желание стать клиентами “Нефтегаза”. Это бесплатная услуга, которая не предполагает дополнительных условий.

Наталия Болховитина рассказывает:

“Сьогодні пішли з мамою до “Ощадбанку”, щоб допомогли їй перейти на “Нафтогаз”… Подзвонивши до “Нафтогазу”, дізналася, що ця процедура безкоштовна. А коли прийшли до відділення “Ощадбанку” за адресою: пр. Б. Хмельницького, 48, нам сказали, що сьогодні це неможливо, приходьте завтра з пакетом документів і потрібно заплатити 30 грн. Для пенсіонерки з пенсією в 2100 грн. – 30 грн. – це гроші, для мене – принцип… За що ми повинні заплатити 30 грн., якщо ця процедура безкоштовна?! Як мені повідомили – за страховку… Кого страхувати – “Нафтогаз” чи клієнта? Мама відмовилася страхуватися, але їй сказали, що це обов’язково, без цього документи не оформлять! На моє прохання надати відповідні документи, що пояснюють цю необхідність, робітник “Ощадбанку” надати не може, бо їх немає! Подзвонивши на “гарячу” лінію “Ощадбанку”, оператор повідомила, що ТАКОЇ ПОСЛУГИ у Ощадбанку НЕМАЄ… Перехід на “Нафтогаз” через “Ощадбанк” безкоштовний! А у нас, в Мелітополі, робітники “Ощадбанку” оббирають людей. При видачі любої довідки треба оплатити 30 грн., і люди платять! Одні не хочуть сперечатися, іншим ніколи, пенсіонери необізнані! Страховку повинні пропонувати, а не нав’язувати… Перед нами жінка отримувала довідку і теж заплатила 30 грн., але квитанцію про оплату їй не надали. Це що за побори? Як можна довіряти “Ощадбанку”, державному банку, якщо ж самі співробітники оббирають мелітопольців?!”

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

Предыдущая статьяВ Авиагородке нашли труп
Следующая статьяГоргаз 40 лет не замечал “грубого нарушения”?
ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here