В ДК Железнодорожников из юных мелитопольцев хотят делать блогеров

Стартует набор в группы.

0
110
просмотров
Анастасия Маммадова

В ДК Железнодорожников появилось несколько новых современных направлений для развития творческих навыков детей. 

Читайте Наш Город в Telegram: сообщаем только самое важное 

Коллективы ДК ведут набор в арт-лабораторию для подростков и взрослых, которая включает занятия по актерскому мастерству, театральной импровизации, технике публичных выступлений и т.д.

– З нового року в ПК Залізничників з’явилися два нових співробітника, тому що ми оновили роботу народного театру пісні “Блюз”, і також з’явилася Студія акторської майстерності та відеоблогінгу. Зараз в ці два напрямки проводимо набір дітей. Також триває набір в Арт-майстерню у напрямку акторської майстерності  і театральної імпровізації, і також вокальну лабораторію, де з’явилися нові напрямки, такі як, музична терапія, сонрайтинг, написання  пісень, запис каверів, їх просування. Це нові напрямки взагалі не тільки для Палацу культури, а й для міста. Музична терапія включає в себе комплекс різних вправ, де керівник колективу надає певні можливості завдяки музиці, відтворенню звуків, передаванню імпровізаційної гри на музичних інструментах. Тобто йде більш психологічне налаштування. Завдяки музиці і вокалу ми можемо подолати певні бар’єри, розібратися з певними питаннями, які є в кожного з нас. Музична терапія підходить як для дорослих, так і дітей з 8-и років. Якщо говорити про Студію відеоблогінгу, то ми охоплюємо всі соцмережі. Зараз багато хто хоче спробувати себе в ролі блогера, стати відомим. Наше завдання – допомогти дітям, бо цей ресурс треба правильно використовувати, щоб ця диджиталізація пішла на користь, – рассказывает директор ДК Железнодорожников Анастасия Маммадова.

Пробные занятия стартуют уже на следующей неделе. Занятия бесплатные. Желающие могут обращаться по телефонам, указанным ниже.

В Мелитополе в ДК Железнодорожников будут учить, как стать известными блогерами
В Мелитополе в ДК Железнодорожников будут учить, как стать известными блогерами
В Мелитополе в ДК Железнодорожников будут учить, как стать известными блогерами
В Мелитополе в ДК Железнодорожников будут учить, как стать известными блогерами

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here