Ушла из жизни пожилая участница Мелитопольского Майдана

Она умерла на 86 году жизни.

0
237
просмотров

О смерти женщины сообщают местные активисты.

Они пишут:

“Свій життєвий шлях закінчила Ніна Трохимівна Саламатова – вірна дочка України, чудова людина і стійка особистість.

Народилася 3 вересня 1932 року і лише місяць не дожила до 87 років. Сім’я Ніни Трохимівни пережила сталінські репресії, знають не з чуток про тоталітарні режими.

Тому, коли почався євромайдан, перші побиття людей – студентів, жінка разом з двома рідними сестрами вийшла в підтримку постраждалих на Мелітопольський Майдан.

З тих пір жінки похилого віку підтримували практично всі заходи в місті, організовані активістами місцевого Майдану. Дощ, сніг, ожеледь – ніщо не було для них перешкодою. Було зворушливо спостерігати, як три сестри, взявшись під руки, обережно переміщалися по снігу або в ожеледь.

Коли почалася війна, сестри підтримували наших захисників, як волонтери: купували одяг і продукти, виділяючи фінанси зі своїх мізерних пенсій. У 2015 році до чергової річниці Майдану сестри отримали визнання, як обличчя Мелітопольського Майдану і це було заслужено.

Проведуть в останній путь Ніну Трохимівну завтра, 25.07.19. о 10:00 год. в церкві Петра і Павла, яка знаходиться на Новому Мелітополі біля школи N13, зупинка поряд з церквою”.

Сумно і печально…

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

Предыдущая статьяНа Горячке снесут наливайки
Следующая статьяНа Мелитопольщине объединяются два самых больших села
ПОДЕЛИТЬСЯ