Товары военного назначения в Россию не пустили

Спецслужбы пресекли отправку.

0
91
просмотров

Управлінням СБ України в Запорізькій області спільно з Територіальним управлінням ДБР у м. Мелітополь в рамках кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч.1 ст. 333 КК України, виявлено факт протиправної діяльності мешканців м. Мелітополь, які в порушення вимог чинного законодавства України намагались здійснити відправку товарів військового призначення та подвійного використання для потреб військово-промислового комплексу РФ.

Вказану продукцію фігуранти справи намагались вивезти за межі митної території України за підробленими документами, які містять недостовірні відомості щодо найменування та коду товару з задіянням співробітників митниці та Державної прикордонної служби України, які не здійснювали відповідних перевірочних заходів при проведенні процедури митного оформлення та перетині державного кордону України.

З метою припинення протиправної діяльності вказаних осіб оперативниками спецслужби та слідчими ДБР проведено ряд процесуальних дій, за результатом проведення яких було вилучено товари подвійного використання та документальні матеріали.

Тривають слідчі дії.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here