The Underdog UnLawyers: російський Сбербанк спонсорує президентську кампанію Гриценка

Один з кандидатів на посаду Президента України Анатолій Гриценко, а також його дружина Юлія Мостова, ведуть надзвичайно активне спілкування з окремими представниками Росії. Роль зв’язкового у цьому спілкуванні виконує російський Сбербанк. Таку заяву оприлюднила траблшутінгова компанія The Underdog UnLawyers.

0
500
просмотров

З’ясувалось, що дружина Анатолія Гриценка і керівник російського Сбербанку спілкуються між собою мало не щодня.

«Хто б що не вдавав, але є доконаним фактом те, що Анатолій Гриценко з своєю дружиною регулярно спілкуються з представниками Росії.

В якості одного з каналів для зв’язку, який вони активно використовують, є Князєва Ірина Олексіївна, котра займає посаду голови правління російського Сбербанку на території України. І Анатолій Гриценко, і його дружина знають Ірину Князєву досить давно, більш того, взявши до уваги нещодавнє підвищення Князєвої, було б нерозумно впустити такий шанс і не використати її можливості», – заявив траблшут The Underdog UnLawyers Коваль Володимир.

Також він підкреслив, що вони встановили зв’язок між олігархом Дмитром Фірташем та Іриною Князєвою, які приймають активну участь у фінансуванні кандидата на посаду Президента – Гриценка.

«Ірина Олексіївна, в першу чергу, це відданий том-менеджер всім відомого Валерія Хорошковського, який здійснює частковий контроль діяльності українського філіалу Сбербанку. Пані Ірина займається супроводом процесу непрямого продажу фінансової структури своєму керівнику. Це її завдання, роль і місія знаходження на теперішній посаді. Хорошковський, в свою чергу, є партнером по бізнесу Дмитра Фірташа і Сергія Льовочкіна, яких вже довгий період часу називають основними спонсорами кампанії кандидата Гриценка.

У мене є здогадки, що передвиборча кампанія Гриценка буде профінансована російським Сбербанком через посередництво пані Князєвої і я можу довести це», – додає Коваль Володимир.

Також він назвав звичайною піар-акцією нещодавнє порушення кримінальної справи Слідчим комітетом Росії проти Гриценка за його заяви політичного характеру у 2014 році.

«З’явилась новина про те, як російський Слідчий комітет відкрив кримінальну справу на Гриценка за те, що він висловлював заяви політичного характеру у 2014 році.

Наголошую, заяви були зроблені 4 роки тому, але кримінальна справа порушується тільки сьогодні, напередодні виборів, зробивши з Анатолія Степановича велику жертву режиму і мало не головного ворога президента Росії на території України.

Це банальний піар-хід», – наголосили в компанії The Underdog UnLawyers.

Зовсім нещодавно ряд ЗМІ вже оприлюднювали інформацію, що Захід відмовився підтримувати Гриценко через його близькі зв’язки з Російською Федерацією.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here