Суд трижды отказал прокурору в мере пресечения Ярославу Гришину

0
162
просмотров
Суд трижды отказал прокурору в мере пресечения Ярославу Гришину

Об этом на своей странице заявил его адвокат Станислав Гришин.

“Идем на рекорд по количеству случаев, когда прокуратура въехала в стену”, – пишет адвокат, опубликовав решение Орджоникидзевского суда от 7 апреля 2020 года.

“До сих пір за ДТП червня 2018 року неналежно повідомлено про підозру. Підозра необґрунтована та не містить жодного належного доказу.

До прокурорскьоі ОЗУ у складі Романова Кармана Булавіна Вєтрова долучилась прокурорка Мірзоян, яка підписує усі документи, що відмовляються підписувати інші прокурори.

Таким чином, прокурори намагаються уникнути відповідальності за підробку доказів (протокол слідчого експерименту) перед ДБР…”, – сообщает Станислав Гришин.

“В задоволенні  клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту в кримінальному провадженні… за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України відносно Гришина Ярослава Володимировича відмовити.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п’яти днів з моменту її оголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції”, – говорится в решении Орджоникидзевского суда от 7 апреля 2020 года.

Об этом сообщает Телеграф.

Сам Ярослав Гришин, управляющий партнер юрфирмы Ярослав Гришин и партнёры, напомнил о подделке документов его дела.

“Колишній прокурор Запорізької області Романов з допомогою свого першого зама та прокурорів Булавіна, Ветрова підробляли документи, намагаючись сфабрикувати відносно мене штучні докази по справі ДТП.

Сьогодні справа активно розслідується Державне бюро розслідувань – чекаємо на повідомлення про підозри всім одіозним членам прокурорської ОЗГ.

Дивно, що діюча прокурорка Мірзоян намагалися допомогти колишнім шефам, відбілити їх злочинні дії.

Але ми в черговий раз перемогти в суді та черговий раз зафіксували злочинність дій прокурорських недоумків…”, – написал в Фейсбук Ярослав Гришин.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

Предыдущая статьяГорит дом. Погиб мужчина
Следующая статьяБраконьеров оштрафуют дважды?
ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here