Строительство нового терминала в запорожском аэропорту идет полным ходом

Сегодня с ходом работ ознакомился генеральный директор авиакомпании SkyUp Airlines Евгений Хайнацкий. В Запорожский аэропорт Евгений Хайнацкий приехал после встречи с городским головой Запорожья Владимиром Буряком.

0
154
просмотров

Сейчас в терминале продолжается монтаж оборудования. В частности, работы ведутся в сердце аэропорта — багажном отделении.

На привокзальной площади продолжаются работы по благоустройству территории. В новом пассажирском терминале Евгений Хайнацкий был несколько месяцев назад.

В нынешнее свое посещение генеральный директор украинского лоукоста мог сравнить, насколько продвинулись работы в терминале.

А заодно убедиться, что в аэропорту не только строят современный терминал, но также отремонтировали взлетно-посадочную полосу рулежную дорожку и перрон для стоянки самолетов. Как и заверял Евгения Хайнацкого Владимир Буряк.

терминал

Напомним, в ходе предыдущего визита была достигнута договоренность об открытии бюджетных рейсов на Киев, а также в Шарджу (ОАЭ) и Тель-Авив (Израиль).

Самолеты в Киев и Шарджу уже летают с конца октября. А 5 декабря отправится первый «Боинг» в Израиль.

терминал

Экскурсию по терминалу для Евгения Хайнацкого и и.о. директора КП «Международный аэропорт Запорожье» Алексея Дубревского провел представитель генерального подрядчика «Альтис Констракшн» Сергей Закреничный.

Хайнацкий и Дубревский

— Дуже приємно, що будівництво терміналу знаходиться на фінальній стадії, — отметил генеральный директор авиакомпании SkyUp Airlines. — Дуже сподіваюсь, що громадянам вашого міста буде дуже зручно в такому гарному місці проводити свій час в очікуванні рейсу. Коли ми влітку зустрічалися, ми сказали — якщо ви зробите злітно-посадкову полосу, термінал, наша компанія зайде в Запоріжжя і більше не вийде. Ми подивилися, як розвивається місто, як розвивається аеропорт. І наша компанія забазувалав Запоріжжі наш літак. Це перший крок до більш тісного співробітництва. Літак — це довіра. Наша авіакомпанія довірила свій літак вашому місту, вашому аеропорту.  Це гарантія того, що будуть нові рейси. На літній період, який починається в березні, ми плануємо розширювати програму польотів. Будуть регулярні рейси до Кіпру, Греції, Болгарії, Грузії,Італії. Можливо, додадуться частоти до Києва. Можливо будуть нові внутрішні рейси. Щось буде додаваться кожного разу. Нам в Запоріжжі все подобається.  

По словам Евгения Хайнацкого, летом из Запорожского аэропорта авиакомпания будет совершать 10 международных рейсов.

С учетом того, что в Запорожье будет базироваться самолет авиакомпании, скоро SkyUp Airlines объявит конкурсный набор летчиков и бортпроводников.

— Ми пропонуємо молоді приєднуватися до нашої авіакомпанії, — говорит генеральный директор. — І не переїздити в інше місто, а жити і працювати в Запоріжжі.

самолет

По словам и.о. директора КП «Международный аэропорт Запорожье» Алексея Дубревского, они очень признательны компании SkyUp Airlines за доверие, за то, что программа полетов из Запорожья расширяется.

Нет сомнений, что с введением в эксплуатацию пассажирского терминала география полетов расширится.

— Будівництво нового терміналу знаходиться на фінальній стадії, — рассказал Алексей Дубревский. — Хочемо відзначити, що самовіддана праця нашого генерального підрядника — компанії “Альтіс Констракш” спрямована на те, щоб завершити будівництво в цьому році. Далі почнеться етап тестування, пуско-налагоджувальні роботи. І будемо переходити в експлуатаційну фазу. Ми раді, що консультації та переговори, які проводив міський голова з керівництвом SkyUp Airlines,  принесли результат. Авіакомпанія відкриває нові рейси, розвивається саме на запорізькому летовищі.  Дуже важливо, що виконується і соціальна функція, на якій наголошував міський голова — щоб містяни мали можливість літати. І попит є.  Ми наполегливо працюємо над тим, щоб наступного року відкрити і більше внутрішніх рейсів.

терминал

Сообщает iz.com.ua

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here