Штаб для помощи переселенцам разместят в центре Мелитополя

Учет переселенцев ведет УСЗН.

0
141
просмотров
ДК Шевченко, Мелитополь

На базе УСЗН в Мелитополе начал работу штаб по приему вынужденно перемещенных лиц с территории Донецкой и Луганской областей.

Читайте Наш Город в Telegram: сообщаем только самое важное

Наш город готов разместить переселенцев в социальных общежитиях и общежитиях учебных заведений. 

Как отмечает начальник УСЗН Ирина Донец, учет и регистрация ВПЛ и внесение в Единый государственный реестр осуществляет УСЗН.

– У 2014 році у нас вже був такий досвід, і того року приблизно до 2017-го ми прийняли близько 7 тис. осіб. Тому були окреслені першочергові завдання. Перше – поновлення роботи міського штабу по роботі з переміщеними особами, які можуть масово прибути на територію Мелітополя, організувати роботу пункту прийому переселенців. Він, як і в попередніх роках (у 2014), буде працювати в центрі міста, на базі Палацу культури. І таким чином вимушеним переселенцям буде легко знайти його на центральній площі міста. Він передбачає чергування за окремим графіком представників різних структурних підрозділів і служб, де будуть приймати таких переселенців. Третє завдання – інвентаризація житлових приміщень, що потенційно можуть бути задіяні в розселенні ВПО. У місті є об’єкти, які включені до фонду тимчасового проживання ВПО. В першу чергу, це три гуртожитки, а також інші місцеві гуртожитки, які інвентаризуються, – комментирует Ирина Донец.

Сейчас в Мелитополе проживает 2 783 переселенца, из них 456 детей.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here