Реконструкция аэродрома в Запорожье обойдется госбюджету в 611 миллионов

Из государственной программы развития аэропортов должны привлечь больше 611 млн гривен на реконструкцию аэродрома «Запорожье» до 2023 года, сообщил премьер-министр Украины Алексей Гончарук.

0
168
просмотров

Об этом на своем телеграм-канале сообщил премьер-министр Украины Алексей Гончарук.

“Прилетіли на щойно відремонтовану злітно-посадкову смугу запорізького аеропорту. Ремонтні роботи завершили буквально тиждень тому. На цей аеропорт у нас з міністром Владиславом Криклієм амбітні плани. Вже в грудні завершується будівництво та починає працювати новий термінал площею більше 12,5 тис м². Він зможе обслуговувати близько 400 пасажирів на годину — 250 на міжнародних рейсах та 150 на внутрішніх. Минулого тижня один із найбільших світових лоукостерів WizzAir відкрив 6 нових рейсів в Європу. А SkyUp запустив рейс Київ — Запоріжжя 6 днів на тиждень. Плюс рейси в ОАЕ та Ізраїль. А завдяки державній програмі розвитку аеропортів, плануємо залучити більше 611 млн грн на реконструкцію аеродрому «Запоріжжя» до 2023 року”, – написал Гончарук.

Строительство нового терминала запорожского аэропорта обещают завершить до конца этого года. Стоимость возведения объекта составляет 795 млн гривен. Еще порядка 200 млн гривен потратят на строительство вспомогательных объектов и благоустройство территории.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here