«Реальний Грищ»: как полиция отреагирует на расследования по Гриценко?

За заявою фундаторів блискучої сторінки, яка за декілька діб притягнула близько 15 тисяч абонентів соціальної мережі Facebook. Їхня мета є розвінчання Гриценка й необхідні докази про його корупційні манери на значній посаді.

2
1393
просмотров

На першому місці дебошу проекта представлено відео журналіста Олександра Дубинського. Він маніфестує, що Анатолієм Гриценко повністю управляє дружина – Юлія Мостова. Така особистість, як Дубинський говорить, що пані Мостова проводить перетрактації з організаторами вигідних справ та прибуткових операцій, а жінка вирішує за екс-полковника, рідного чоловіка всі різнобічні планові питання.

 

В інформативних зібраннях групи «Реальний Грищ» дають звинувачення в протизаконному відчуженні земельної ділянки за заниженими цінами в Конча-Заспі понад десятки мільйонів гривень. В цей час, найбільш топовим переглядом, є офіційне звернення з конкретним викладом відомостей Депутата Тетяни Чорновіл із вимогою притягнути Гриценко до відповідальності. Шанована пані Чорновіл перед лицем товариства Верховної Ради, говорить на камеру, закликаючи НАБУ взятися в слідство про корупційне махлярство Анатолія Степановича.Тепер Гриценка здебільше докоряють про його проросійську позитуру в деяких питаннях та магічну для нього роботу Віктора Федоровича. У цій групі здебільшо популярні цитати з хвалебними оголошеннями Гриценка на сторону минулого президента Януковича.

 

Крім цього в групі противників опубліковані відео докази різних робіт літературних працівників беззаконних творінь Гриценка, зокрема показане відео однієї програми, де народний депутат України, а також журналіст Володимир Ар’єв підкреслює та підтверджує, що армія України убога, голодрана! Чому? відповідь елементарна, протягом достолиха злиденних років планомірно розпродавалося все те, що стосується армії, а от і тут виділився наш герой Гриценко, який в свій період правління службовим становищем міністра оборони зробив конвенсії по продажу армійського майна загинаючи на рекорд в 1,3 мільярдів гривень. Про хитрий та спритний обман, опубліковано на сторінках програми «Наші Гроші», де деякі українські журналісти докладно, словесно зображають план по відчуженню межованої частини ділянки землі на Київському шосе у Конча-Заспі, як уже відомо, за низькою ціною.

 

Крім всього вище написаного, основоположник цього ж проекту все-таки вдалося виявити відео саме майна, у вигляді будинку Анатолія Гриценко, а саме місце розташування маєтку знаходиться, в тій самій Конча-Заспі. Тут доцільно зауважити, що це майно оформлено на дружину пані Юлію Мостову. Особисто наочно Полковник й не соромлячись показує свій досить заможний, маєтний, забезпечений стан. До прикладу, будинки в цьому багатому районі таким же прототипам, оцінюються, близько 10 мільйонів грн.

Тепер чекаємо, який розвиток отримає проект «Реальний Грищ» і як правоохоронні органи відреагують на всі зібрані докази. А вже на теперішній час, можна впевнено констатувати, що проектам вдалося привернути увагу до такої постаті, як Анатолій Гриценко і сенсаційно сколихнути інформаційну безмежність України.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Twitter — twitter.com/nash_gorod_mlt

Предыдущая статьяМелитопольцам мешают спать дворники
Следующая статьяУмер почетный выпускник ТГАТУ
ПОДЕЛИТЬСЯ

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Противно читать бездоказательные пасквили, собранные от “лучших ” представителей нашего народа типа неуравновешенной Тани Черновол.

  2. А Гриценко всю чернуху, как и ранее мадам Черноротая , списывал на ботов Тимошенко! А заказуха всплыла совсем с другой стороны – с НФ!

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here