Діти боролися з «Сміттєвою небезпекою»

У рамках місячника благоустрою міста «Зробимо місто кращим» з 20 березня по 20 квітня 2019 року в ЗДО №21 «Вербонька» комбінованого типу проходив благоустрій території, до якого були залучені колектив, вихованці та їх батьки.

0
471
просмотров

З метою озеленення впорядкували клумби, провели обрізку дерев та чагарників, очистили територію від опалого листя. Батьки прийняли активну участь в акціях «Квіти біля дому», «Посади дерево», завдяки чому клумби поповнились: гладіолусами, маргаритками, хризантемами, трояндами, нарцисами, тюльпанами, ромашками садовими, маками декоративними,  гіацинтами, ірисами, каннами, а також кущами ялівцю, мигдальним деревом та вербою.

З малих років дітям прищеплюють любов до природи, вчать берегти та цінувати її навколо себе. В групі раннього віку проведена розвага «Моє улюблене дерево», де дітей разом з батьками залучали до пошуку художнього слова, загадок про улюблене дерево. У групі середнього дошкільного віку «Полунички» було проведено заняття з пошуково-дослідницької діяльності «Водиця – голуба сестриця», де дітей залучають до економії природних ресурсів. У різновіковій логопедичній групі №3 «Соняшнички» було проведено інтегроване заняття «Сміттєва небезпека», на якому доведено, що сміття – це одна із загроз довкілля. Діти зрозуміли навіщо сортувати сміття та використали залишки паперу для колективної творчої роботи. Також у всіх вікових групах були проведені екологічний квест, вікторини, брейн-ринги та інші заходи, які сприяють гарному настрою дітей та вчать дбати про поліпшення навколишнього середовища.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

Предыдущая статьяВ Запорожье расстреляли машину
Следующая статьяВ Мелитополе почтили память ликвидаторов аварии на ЧАЭС
ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here