Депутати-укропівці Ярослав Гришин та Михайло Прасол дали новому президенту 5 років для завершення будівництва мостів у Запоріжжі

Депутати Запорізької обласної та міської рад, голови фракцій УКРОП Ярослав Гришин та Михайло Прасолна своїх сторінкаху Facebook оприлюднили відеозвернення до кандидата в президенти України Володимира Зеленського, який, згідно численних соціологічних досліджень, нині має найбільший рейтинг підтримки серед українців напередодні виборів 21 квітня.

1
571
просмотров

На фоні недобудованихзапорізьких мостів через річку Дніпроукропівцізакликали Володимира Зеленського у разі обрання президентом за 5 років ввести в експлуатацію мости в Запоріжжі. Разом з тим, депутати допоможуть новообраному гаранту проконтролювати будівництво та не допустять корупції.

«Всі президенти, всі прем’єр-міністри та їхні губернатори обіцяли закінчити будівництво нових мостів у Запоріжжі. Кожен рік виділялися сюди грошові кошти і тут освоювалися, а сьогодні недобросовісні підрядники намагаються демонтувати металеві конструкції. За 10 років вартість багатостраждальних запорізьких мостів збільшилася у 10 років. Сьогодні необхідно 5 років та 10 мільярдів гривень для того, щоб нарешті закінчити це будівництво», – відзначив Ярослав Гришин.

Як зазначили депутати-укропівці, наразімостиу Запоріжжі не будуються. Тож є надія, зазначають депутати,  що разом з новим президентом роботи можна завершити. За їхніми словами, мости є головним корупційнимпам`ятникомЗапоріжжя, адже мільйони гривень витрачені на роботи, але магістралейдосі немає.

«Володимир Олександрович, я вам обіцяю, що депутати Запорізької міської ради та депутати Запорізької обласної ради та в цілому народні обранці від області допоможуть та підставлять вам плече. Ми не дамо вкрасти жодної копійки на будівництві. І громада Запоріжжя нарешті отримає за 10 років нові мости», – відзначив депутат міськради Михайло Прасол.

Нагадаємо, будівництво запорізьких мостів розпочалось у 2004 році, завершити роботи і ввести в експлуатацію магістралі через Дніпро планувалось у 2010 році. Вони б поєднали правий та лівий берег Запоріжжя та зняли навантаження з транспортної системи міста. Зокрема, розвантажили б досі діючі та зношені старі мости імені Преображенського.

Довідка УКРОПу. Під час візиту до Запоріжжя у 2016 році прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяв знайти на будівництво мостів 500 мільйонів гривень. Він запевнив, що мости добудують через три роки. Однак вже у червні 2017 року  в Запоріжжі прем’єр сказав, що цьогоріч держава виділить 250 мільйонів гривень, а міський та обласний бюджети ще 100 мільйонів. Наприкінці серпня 2017 року на засіданні уряду Володимир Гройсман зробив ряд заяв, одна з них стосувалася будівництва мостів у Запоріжжі. Зокрема, добудувати новий мостовий перехід через Дніпро у місті заважає застаріла проектна документація, заявив Гройсман. У грудні 2018 року напередодні президентських виборів прем’єр-міністр пообіцяв знайти гроші на будівництво запорізьких довгобудів.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. “Дали 5 рокiв”, а кто их слушать будет. Может еще Трампу дадут 5 рокiв. Моська ставит Слону условия.

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here