Благодатний вогонь поширюється храмами України

Сьогодні у неділю, 29 грудня, благодатний вогонь засяяв і у мелітопольському православному храмі святого Андрія Первозванного.

0
570
просмотров

Недільного ранку 29 грудня до храму святого апостола Андрія Первозванного Православної Церкви України парафіяни привезли Вифлеємський Вогонь Миру із собору Святої Трійці міста Запоріжжя, з благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського. До Європи цей вогонь наприкінці листопада з Вифлеєма (з місця де народився Господь) привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже з міста Відня він мандрує з рук у руки скаутською естафетою цілою Європою, від Австрії, через Словаччину та Польщу. У середині грудня Вифлеємський вогонь потрапляє і в Україну, де ним опікується найбільша скаутська організація – «Пласт», яка розповсюджує  Вогонь Миру по всім куточкам України.


З молитовною радістю і щирою вірою у мелітопольському храмі прийняли Вифлеємський Вогонь і перед звершенням Божественної Літургії запалили його в лампадку, котра, не згасаючи цілодобово, буде горіти до 7 січня 2020 року, до Різдва Господа нашого Ісуса Христа. З радістю, молитвою і вдячністю Богові, парафіяни храму із запаленими лампадами та свічками принесли Вифлеємський Вогонь Миру і до своїх осель.

Настоятель православного храму святого апостола Андрія Первозванного протоієрей Ігор (Маркович) та парафіяни щиросердечно вдячні прихожанам, які знайшли час та можливість привезти Благодатний Вогонь, який подолав безліч кордонів. Нехай він потрапить до всіх, хто чекає на світло миру та злагоди, єднаючи всіх нас християн у переддень Різдва Христового. Адже саме зараз, в період Різдвяного посту, ми маємо можливість пригадати євангельську історичну подію про час та місце народження Ісуса Христа.


З нагоди величного свята Різдва Христового, настоятель щиросердечно привітав парафіян храму і мешканців міста Мелітополь з Новорічними та Різдвяними святами: «Бажаю щастя, здоров’я, добробуту, усіх небесних та земних благ на многая літа. Щоб світло Вифлеємської Зірки осяяло кожну домівку, зігріло кожне серце любов’ю та Божим милосердям, принесло мир і злагоду усім сім’ям, родинам та нашій Українській державі».

Розклад богослужінь на найближчі дні у  храмі Святого Андрія Первозванного (вул. Оратовського 273/1):
5 січня Недільна служба о 9:00
6 січня Навечір’я Різдва Христового, служба о 15:00
7 січня Різдво Христове, служба о 9:00
14 січня Святого Василія Великого, служба о 9:00
18 січня Навечір’я Богоявлення, служба о 15:00
19 січня Хрещення Господнє, служба о 9:00


Провести перші дні нового року у храмі на спільних молитвах — це можливість очиститись духовно, отримати благодать Божу і розділити з ближніми радість чарівних  Різдвяних свят.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here