Армянка из Ровно написала письмо мелитопольцам

0
247
просмотров

К нам пришло письмо из Ровно от армянки Сюзанны Мелконян. Почему она написала именно в редакцию мелитопольской Интернет-газеты, девушка не сообщила.

Возможно потому, что наш город один из многонациональных городов Украины, в котором мирно проживают и украинцы, и армяне, и татары, и русские, и болгары и много других национальностей.

Сюзанна рассказала о том, как ее семья любит Украину! Очень трогательное письмо, которое мы не могли не опубликовать:

“Україна-це Батьківщина майже 46 мільйонів людей. Незалежно від того, якою мовою ми розмовляємо, яких традицій дотримуємось, незалежно від кольору шкіри, релігії, нації- нас об’єднує одне-ми українці.

Моя сім’я приїхала із Вірменії, коли мені було всього три рочки. Але саме Україну я вважаю своєю Вітчизною. Саме Вона прийняла нас, як рідних дітей, дала роботу моєму батькові, саме Вона подарувала мені та моїм сестрам освіту.

Така ж доля спіткала багатьох іноземних родин, які в загальному становлять національні меншини. Не дивлячись на те, що ми іншої нації, ми любим Україну, як рідну Батьківщину. Ми любим Її мальовничі простори, лани, поля, ріки, ліси і гори.

Ми любимо українські витвори мистецтва, українські пісні і приказки , мудрі казки, твори видатних письменників, тому що ми частково є українцями.

Ми хочемо бачити свою країну квітучою, де кожна людина відчуває себе щасливою. Разом із українцями, ми готові ставати у лави бійців і захищати Свою рідну землю.

Для нас буде честю проливати свою кров за таку чудову країну, за людей, які проживають у ній. Ми, зокрема сім’я Ари Рафіковича Мелконяна та Георгія і Карена Грачіковичів Асасянів, хочемо висловити велику подяку всьому українському народу.

Дякуємо вам, побратими, за вашу гостинність, доброту та любов. Ви є сильні, мужні, патріотичні. Ваш дух є незламним.

Пам’ятайте, ми завжди будемо поруч із вами, тому що ми є маленькою частинкою міста Старокостянтинів.

Родина МЕЛКОНЯН АРИ РАФІКОВИЧА та ГЕОРГІЯ І КАРЕНА ГРАЧІКОВИЧІВ АСАСЯНІВ”

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Instagram — instagram.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here