Антикорупційна профілактика в запорізьких органах Міндоходів

0
161
просмотров

Як наголосив начальник управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Запорізькій області Володимир Сухачов, основне завдання співробітників підрозділів внутрішньої безпеки – попередити прояви корупції та службові правопорушення. Для цього важливим інструментом є комплекс заходів, який сприяє усуненню причин і умов для подальшого унеможливлення вчинення корупційних діянь або порушень з боку працівників Міндоходів.

Одним із механізмів у цьому процесі є перевірка кандидатів на посади до Міндоходів. З початку року проведено понад 100 перевірок кандидатів, у результаті одній особі відмовлено у призначенні.

Крім того, співробітники управління у січні-березні цього року провели 35службових перевірок, внаслідок яких за вчиненні порушення до 38 співробітників застосовані заходи дисциплінарного впливу.

Нагадаємо, у випадку проявів корупції, неправомірних дій або бездіяльності співробітників Міндоходів, громадяни можуть повідомляти за телефоном всеукраїнської “гарячої лінії” “Пульс”: (044) 284-00-07.

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Twitter — twitter.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here