Життя в Америці. Погляд зі сторони

Американці взагалі не заморочуються на їжі. Практично не готують.

0
506
просмотров
Ирина Славова, депутат VII скликання, голова Мелітопольської організації Сила Людей

Їжа. Поки можу судити лише по Вашингтону, будемо ще в 5-ти штатах, картина можливо зміниться.
Американці взагалі не заморочуються на їжі. Практично не готують. В супермаркетах стоять величезні стійки з єдиною ціною з різною готовою їжею, де все набирають в бокси і на касі зважують. Величезний вибір м’яса. В Америці дуже багато фермерів, але ціни рахуйте самі…. це ціна у фунтах, це приблизно ціна за 0,5 кг. Молочні продукти. Йогурти в середньому 1,5 $, молоко так само за літр. Здивувало. Цілий ряд вітамінів і добавок. Величезний вибір вин вітчизняного виробництва, горілку і бренді я взагалі не побачили. Ціна від 3 до 35 $.
Ще одна відмінність від України. Ціни вказані без податку, на касі ви повинні знати, що Вам додадуть до чеку податок, причому в кожному штаті свій % податку.
Дуже багато виїзний їжі для офісів,
під час обідів приїжджає виїзна кухня і люди з офісів виходять і купують їжу. Ресторани незаповнені. Ціна в ресторанах від 15 до 45 $ за обід. В місті взагалі не багато людей на вулиці, особливо ввечері. Величезна кількість офісів.
Вашингтон практично місто для політики і лобі, тому люди працюючи в Вашингтоні, їдуть увечері в сусідні міста, які розташовуються поруч, вже в іншому штаті, де свої закони і умови життя, але це вже інша історія)))

Источник

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Twitter — twitter.com/nash_gorod_mlt

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here