Депутат Ирина Славова поедет в США

Городская избранница попала в программу «Усиление полномочий женщин».

2
711
просмотров

Депутат мелитопольского горсовета поедет перенимать опыт в США по программе профессиональных обменов. Об этом Ирина Славова написала в своем Фейсбук.

— Хочу висловити слова подяки за таку високу честь бути запрошеною Посольством та Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США, яке знаходиться у Вашингтоні. Хочу висловити слова подяки Посольству США в Україні за підтримку та підготовку до поїздки. Хочу висловити слова подяки представникам RI та WDN за високу довіру представляти Україну в такій важливій програмі професійних обмінів «Посилення повноважень жінок». Я та ще чотири чудових жінки з України протягом трьох тижнів відвідаємо п’ять штатів Америки та станемо учасницями зустріч та дискусій, які узгоджені з професійними інтересами кожної учасниці. Програма передбачає вивчення ролі жінок у політиці та уряді США на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Також я вдячна всім учасницям та координаторкам Української жіночої демократичної мережі (УЖДМ), де є заступником голови організації Любов Майборода, за нашу спільну роботу. Ми тільки починаємо виходити на рівень політики, яка повинна бути в Україні, і я вірю, що ми, жінки, депутатки різних фракцій, зможемо довести, що політику можна будувати не тільки під політичними прапорами, а й об’єднавшись, вирішувати важливі соціальні питання всіх українців разом!

Хотите первыми узнавать важную и полезную информацию? Подписывайтесь!

Наш город в Telegram — t.me/nash_gorod_mlt
Наш город в Facebook — facebook.com/nashgorodmlt
Наш город в Twitter — twitter.com/nash_gorod_mlt

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here